Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2015 16:58
Corvo przygotowany do wielkiej misji. Zobaczcie premierowy zwiastun Dishonored: Definitive Edition
878V

Corvo przygotowany do wielkiej misji. Zobaczcie premierowy zwiastun Dishonored: Definitive Edition

Arkane Studios poinformowało w trakcie E3 2015, że przygotowuje Dishonored 2. Tytuł trafi do graczy dopiero w przyszłym roku, ale sympatycy uniwersum nie muszą tyle czekać, aby powrócić do tego świata. Dzisiaj debiutuje Dishonored: Definitive Edition, więc wydawca wrzucił do Sieci premierowy zwiastun.

Długo musieliśmy czekać na jakikolwiek materiał z tej produkcji. Twórcy zaprezentowali grę w czerwcu, wrzucili do Sieci kilka screenów i od tego czasu czekaliśmy na pierwszy zwiastun. Film nie jest odkrywczy, bo wiemy, czego możemy się spodziewać. Zainteresowani gracze otrzymają ciekawą opowieść oraz trzy bardzo interesujące rozszerzenia:

  • The Dunwall City Trials
  • The Brigmore Witches
  • The Knife of Dunwal

Warto jednak zauważyć, że w Internecie pojawiają się pierwsze, niezbyt przychylne komentarze dotyczące produkcji. Tytuł podobno ma spore problemy na polu optymalizacji – często spadają klatki na sekundę, pojawia się nienaturalne doczytywanie tekstur i grafika nie spełnia oczekiwań fanów. Na oficjalne opinie na temat kotleta musimy zaczekać, ale nie nastawiajcie się na wybitne mięsko.

Źródło: YouTube.com

Tagi: arkane studios Bethesda Dishonored: Definitive Edition premierowy trailer zwiastun