Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2015 14:31
Project Morpheus nadciąga - Sony opowiada o tworzeniu urządzenia
918V

Project Morpheus nadciąga - Sony opowiada o tworzeniu urządzenia

Według ostatnich informacji gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony mają zadebiutować na rynku w pierwszej połowie 2016 roku. Sprzęt zostanie pewnie zaprezentowany na jednej z najbliższych imprez, więc w Sieci pojawiają się nowe materiały dotyczące Morfeusza. Dzisiaj twórcy postanowili opowiedzieć o tworzeniu urządzenia. 

Pracownicy Sony postanowili opowiedzieć dzisiaj o Project Morpheus. Urządzenie zostało przygotowane nie tylko dla graczy, a wszystkich miłośników PlayStation oraz fanów nowych technologii.

Gadżet umożliwia przygotowanie twórcom gier wyjątkowych produkcji, w które zainteresowani śmiałkowie dosłownie wsiąkną. Anton Mikhailov z Media Molecule jest zdania, że gogle wirtualnej rzeczywistości pozwalają przygotowywać innowacyjne rozwiązania.

Japońska korporacja wcześniej potwierdziła, że Project Morpheus zadebiutuje na rynku na początku 2016 roku. W tej sytuacji możemy przygotować się na długą prezentację urządzenia – przedstawiciele Sony pojawią się do końca roku na trzech dużych imprezach, więc przynajmniej na jednym wydarzeniu zostaną ogłoszone szczegóły.

Na filmie możecie również zerknąć na kilka fragmentów z produkcji przygotowanych specjalnie dla VR przez wewnętrzne ekipy japońskiej korporacji. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 project morpheus sony