Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2015 14:24
Nintendo potwierdza daty premier swoich produkcji i zapowiada Mega Yarn Yoshi
724V

Nintendo potwierdza daty premier swoich produkcji i zapowiada Mega Yarn Yoshi

Europejski oddział Nintendo właśnie poinformował, że jeszcze w tym roku posiadacze Nintendo Wii U zagrają w kilka bardzo dobrych produkcji. Otrzymaliśmy ostateczne daty premier, które sprawiają, że zainteresowani gracze mogą szykować się na sporo przyjemnej rozgrywki. 

Na początku Nintendo of Europe potwierdziło datę wydania Xenoblade Chronicles X. Gra zadebiutuje na Starym Kontynencie 4 grudnia. Jest to znacząca wiadomość, ponieważ w ostatnim czasie pojawiło się kilka plotek dotyczących opóźnienia premiery pozycji.

Firma w kolejnej wiadomości ogłosiła, że Star Fox Zero oraz Mario Tennis: Ultra Smash trafią na rynek tego samego dnia. 20 listopada 2015 roku miłośnicy Nintendo będą mogli zapoznać się z tymi dwoma produkcjami.

Jest to dość szokująca sytuacja – wydawanie dwóch gier w tym samym czasie – ale pewnie przedstawiciele Nintendo mają plan... Warto na pewno wspomnieć, że w tym samym miesiącu zadebiutuje również Call of Duty: Black Ops III, Fallout 4, Rise of the Tomb Raider, czy też Star Wars: Battlefront (2015).

Natomiast Fatal Frame: Maiden of Black Water trafi do zainteresowanych graczy 30 października.

Korporacja potwierdziła również przygotowanie „Mega Yarn Yoshi”, czyli wielkiego, zielonego Amiibo. Zabawka wskoczy na półki sklepowe 27 listopada, a zainteresowani gracze muszą przygotować około 150 zł!  

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery fatal frame: maiden of black water mario tennis: ultra smash Nintendo star fox zero Wii U