Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 24.08.2015 09:41
Co knuje Cliff Bleszinski? Ruszyła strona zwiastująca jego nową grę
721V

Co knuje Cliff Bleszinski? Ruszyła strona zwiastująca jego nową grę

Cliffy B. zapowiedział podczas tegorocznego PC Gamer Show na targach E3 swoją nową, sieciową produkcję, jednak tajemnicza strona wcale nie musi być z nią związana.

W końcu jaka to byłaby tajemnica, skoro rozgrywka z nowego tytułu została już zaprezentowana? Na stronie The Shattering możecie na razie podejrzeć tajemniczy artwork, a także założyć konto i wziąć udział w dyskusji na forum. Gracze starają się odgadnąć co takiego szykuje legendarny twórca Jazza i Gears of War. Na dole witryny znajdziecie również trzy okienka filmowe, z których codziennie, koło południa, uaktywni się jedno nagranie.

Cliff Bleszinski zaprzeczył, jakoby The Shattering było tytułem jego najnowszej gry. Czyżby ta nazwa i hasło "prepare for the shattering" służyło jedynie za slogany marketingowe?

Licznik na środku strony sugeruje, że cała prawda zostanie nam objawiona już w środę. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Miejmy również nadzieję, że filmik, który zostanie nam ujawniony dzisiaj, nakreśli jakieś konkretne informacje.

Jeśli macie swoje podejrzenia co do nowej gry Bleszinskiego, to koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło: http://theshattering.nexon.net

Tagi: