Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2015 13:00
Chcesz podwoić wydajność DualShocka 4? Sprawa jest niezwykle prosta i tania!
7144V

Chcesz podwoić wydajność DualShocka 4? Sprawa jest niezwykle prosta i tania!

Wy też narzekacie na wydajność akumulatora znajdującego się w kontrolerze do PlayStation 4? No to najwyższy czas wziąć się do roboty. Wystarczy kilka minut i około 30 złotych, aby podwoić wydajność baterii.  

Wielu użytkowników PlayStation 4 narzeka na kontroler do nowej konsoli Sony. Najwięcej negatywnych komentarzy pojawia się w przypadku gumek od analogów oraz baterii. W obu przypadkach możemy sobie szybko pomóc. Dzisiaj pragniemy Wam pokazać, jak łatwo można wymienić baterię.

Redakcja PS4daily celnie zauważyła, że odpowiedni akumulator do DualShocka 4 2,000 mAh kosztuje zaledwie 30 złotych! Wystarczy odkręcić kilka śrubek i możemy cieszyć się z podwójnej mocy. Fabrycznie kontroler posiada baterię 1,000 mAh.

Jest to naprawdę ciekawa opcja dla hardcorowych graczy, którzy nie mają zamiaru ciągle podłączać kontrolera za pomocą kabla do konsoli lub ładowarki.

Sprawa jest o tyle zabawna, że sama wymiana baterii zajmuje około 4 minuty... Najlepszym dowodem na to jest poniższy film.

Jeśli jesteście zainteresowani odpicowaniem pada, to zerknijcie na Amazon lub eBay. Tutaj znajdziecie jedną z aukcji, na której można nabyć akumulator. 

Źródło: http://ps4daily.com/2015/08/ps4-2000-mah-battery/

Tagi: baterie dualshock 4 PlayStation 4 Sony