Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2015 16:33
12 minut z XCOM 2 - piękno bazy, przygotowanie oddziału oraz nowinki techniczne
742V

12 minut z XCOM 2 - piękno bazy, przygotowanie oddziału oraz nowinki techniczne

Jeszcze w listopadzie na rynku pojawi się kolejne dzieło studia Firaxis Games. Deweloperzy kończą prace, więc postanowili nam dzisiaj zaprezentować długi fragment rozgrywki. Materiał przedstawia wszystkie uroki żołnierza.  

Twórcy opublikowali dzisiaj materiał, który przedstawia wszystkie uroki bazy. Deweloperzy nie rewolucjonizują tego miejsca, a po prostu przygotowują przyjemną ewolucje. Patrząc na materiał zobaczycie, że autorzy rozwijają swoją koncepcję i oferują nam jeszcze większą swobodę w przygotowaniu oddziału. Zespół musi mierzyć się z nowym zagrożeniem, więc potrzebuje do tego wyjątkowych zabawek.

Na filmie przestawiono każdy element centrum i jest to na pewno świetne przygotowanie przed debiutem. Niestety, autorzy nadal nie podali ostatecznej daty premiery XCOM 2 na komputerach osobistych.

Na uwagę na pewno zasługuje historia produkcji – studio tym razem postawiło na totalną zagładę. Mieszkańcy planety zostali podbici przez najeźdźców i teraz tylko nieliczni próbują stawić opór. Naszym zadaniem jest przygotowanie formacji, która odbije planetę i zawalczy o lepsze jutro. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Firaxis Games gameplay xcom 2