Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2015 21:22
ReCore trafi również na komputery osobiste?
997V

ReCore trafi również na komputery osobiste?

Amerykańska korporacja na E3 2015 zaprezentowała ReCore. Gra zapowiada się na niezwykłą podróż dla wszystkich sympatyków klimatów science-fiction. Według pierwszych informacji produkcja trafi wyłącznie na Xboksa One, ale w Sieci pojawiają się plotki o wersji na PC-ty. 

ReCore od zapowiedzi potrafi zachwycić. Gra pozwoli nam poznać wyjątkowe uniwersum post-apokaliptyczne, w którym ludzie zostali zdominowani przez maszyny. Tylko nieliczne mechy starają się pomóc ludziom w walce z metalowymi bestiami.

Za grę odpowiadają Keiji Inafune (Mega Man, Onimusha, Lost Planet, Dead Rising) oraz zespół Armatura Studio (Metroid Prime), a ponadto twórcom pomagają przedstawiciele Microsoft Studios.

Tytuł został zaprezentowany przez Microsoft jako ekskluzywny smakołyk dla posiadaczy Xboksów One, ale Bobby Pavlock – utalentowany projektant – jest innego zdania.

Artysta na swojej stronie oraz portfolio wspomina, że pracuje nad ReCore, czyli pozycją przeznaczoną na Xboksy One i PC-ty. Nie jest to oczywiście żadna oficjalna informacja, ale zazwyczaj deweloperzy w takich sytuacjach nie popełniają błędów... W sumie wiedzą nad czym i na jaką platformę pracują.

Warto w tym miejscu przypomnieć ostatnie słowa Phila Spencera – szefa marki Xbox – który nie wyklucza portów Quantum Break, Scalebound i Crackdown 3 na blaszaki.

Co Wy na to? 

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/armature-resumes-suggest-recore-pc

Tagi: armature studio pc plotka recore xbox one