Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2015 16:27
Wasteland 2 otrzyma na konsolach polskie napisy!
841V

Wasteland 2 otrzyma na konsolach polskie napisy!

Taktyczna przyjemność od inXile entertainment zadebiutuje na konsolach już  w połowie października. Jeśli wyczekujecie na ten projekt, to mamy dobrą wiadomość. Gra otrzyma na PlayStation 4 i Xboksach One polskie napisy! 

Jerzy Cichocki – Product Manager z CENEGI – potwierdził na swoim Twitterze, że konsolowa brać otrzyma polskie napisy w odpicowanej edycji Wasteland 2.

Jest to w moim odczuciu fenomenalna wiadomość, ponieważ dzieło inXile entertainment charakteryzuje się sporą ilością tekstów, które na pewno lepiej będzie poznać w naszym ojczystym języku.

Produkcja pojawi się w październiku w dopieszczonej wersji –  gra działa na nowym silniku, zostanie upiększona, w historii trafimy na nowe opcje dialogowe, weźmiemy udział we wcześniej niespotkanych misjach, przetestujemy system strzelania (atakowanie wybranych części ciała) oraz zmodyfikujemy statystyki żołnierzy. Autorzy zapewniają również, że projekt zostanie pozbawiony wcześniejszych wad oraz błędów.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać na ten tytuł. Gracze, którzy jeszcze nie poznali Wasteland 2 mogą szykować się na sporo przyjemnej zabawy. Produkcja zadebiutowała w ubiegłym roku na komputerach osobistych i zebrała sporo pozytywnych opinii (średnia na poziomie 81%).  

Źródło: Twitter.com

Tagi: cenega inxile entertainment wasteland 2