Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 19.08.2015 14:21
Mamy potwierdzenie - Resident Evil: The Final Chapter faktycznie ostatnim filmem z serii
881V

Mamy potwierdzenie - Resident Evil: The Final Chapter faktycznie ostatnim filmem z serii

Filmowa seria Resident Evil to jeden z tych dziwacznych tworów, których nikt nie lubi i każdy na nie narzeka, ale wszyscy je oglądali, a każda część zarabia na siebie ogromne pieniądze.

Resident Evil to seria przez którą przestałem szanować Millę Jovovich. Ona pewnie niewiele sobie z tego robi, bo jestem tylko małym człowieczkiem z kraju, który gdzieś tam istnieje i być może biegają tam niedźwiedzie po ulicach. Poza tym po 5 odsłonach kasowego hitu prawdopodobnie żywi się kanapkami z hajsem, więc to ona tu wygrywa. Zresztą sam przyłożyłem do tego rękę. Moim małym hobby jest oglądanie słabych filmów i granie w fatalne gry.

Na całe szczęścia moje cierpienia zakończą się wraz z szóstym filmem noszącym znamienny podtytuł "The Final Chapter". Potwierdziła to w wywiadzie dla serwisu IGN aktorka Ali Larter grająca rolę Claire Redfield. Dodała również, że nie może zdradzić niczego na temat fabuły, ponieważ mają obowiązek utrzymać ją w tajemnicy, ale "scenariusz jest niesamowity". Jasne.

Zdjęcia do filmu ruszą już pod koniec tego miesiąca, a premiera ustalona została na 27 stycznia 2017 roku.

Mamy tu kogoś, kto ogląda te filmy równie ironicznie jak ja?

Źródło: http://www.ign.com/articles/2015/08/14/ali-larter-says-resident-evil-6-really-is-the-final-chapter-of-the-movie-series

Tagi: film Kino Resident Evil resident evil: the final chapter