Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2015 18:57
Efekt Motyla na nowym zwiastunie Until Dawn
1056V

Efekt Motyla na nowym zwiastunie Until Dawn

Kampania reklamowa Until Dawn nabiera rozpędu. Wczoraj otrzymaliśmy materiał z prawdziwymi aktorami, a dzisiaj możemy zerknąć na kolejny zwiastun. Twórcy przedstawiają pozycję i obiecują wiele atrakcji.  

Supermassive Games przygotowując Until Dawn stworzyło mechanizm nazwany Efektem Motyla. Przez tę innowację każda decyzja bohaterów w znaczący sposób wpłynie na historię. W produkcji będziemy kontrolować wszystkie postacie i każdy z młodzieńców może inaczej reagować na wydarzenia na ekranie.  

Naszym zadaniem będzie oczywiście przetrwanie i wielokrotnie staniemy przed moralnymi decyzjami, które poprowadzą przebieg historii. Twórcy obiecują ciekawą opowieść, która na pewno spodoba się sympatykom horrorów klasy B.

Dzisiaj możemy zerknąć na nowy zwiastun, który ponownie pokazuje rywalizację z seryjnym zabójcą. Facet w masce ma plan i chce zabawić się z grupką znajomych.

Gra w moim odczuciu zapowiada się ciekawe, ale oczywiście najważniejszym elementem tego dzieła będzie historia. Jeśli fabuła nie zawiedzie, to otrzymamy ciekawy a zarazem nietypowy projekt. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Supermassive Games trailer Until Dawn zwiastun