Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.08.2015 09:07
Porównanie screenshotów z pierwszego Uncharted na PS3 i PS4
3805V

Porównanie screenshotów z pierwszego Uncharted na PS3 i PS4

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a będzie działać w rozdzielczości 1080 i przy 60 klatkach na sekundę. Fajnie, ale czy możemy liczyć na zauważalny skok wizualny w porównaniu ze "starą" wersją gry na PS3?

Kolekcja Nathana Drake'a to nie tylko ładniejsza grafika. Trylogia dorobi się również trzech świeżych trybów, o których wspominaliśmy w jednym z poprzednich newsów. W tytule będzie można również poszaleć w Photo Mode.

Co jednak z tym co powinno być najważniejsze w takim "odgrzewanym kotlecie", czyli z grafiką? Redakcja GearNuke przygotowała kilka screenshotów porównawczych dotyczących pierwszej odsłony serii. Niestety nie do końca obiektywnych, bo screeny z wersji na PS3 są mocno skompresowane i nie oddają rzeczywistego wyglądu gry na starszym hardwarze. Mimo wszystko widać, że Kolekcja Drake'a to tylko odrobinę lepsze tekstury, nowsze modele bohaterów i zmodyfikowany system oświetlenia. Każdy musi odpowiedzieć sobie sam, czy warto płacić jeszcze raz za "odpicowaną" w ten sposób wersję gry.

Źródło: Gearnuke.com

Tagi: galeria Remaster screeny uncharted Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a