Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2015 16:23
Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a otrzyma 3 nowe tryby - mamy zwiastun fabularny
1767V

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a otrzyma 3 nowe tryby - mamy zwiastun fabularny

Wielka opowieść poszukiwacza skarbów w październiku zadebiutuje na PlayStation 4. Sympatycy epickich opowieści zapoznają się z trzema przygodami Nathana Drake'a i tym samym przygotują się na nadchodzącą opowieść. Dzisiaj możemy zerknąć na ciekawy zwiastun przedstawiający historie oraz poznać informacje na temat nowych trybów. 

Już 7 października na PlayStation 4 zadebiutuje wielka kolekcja Nathana Drake'a. Twórcy zdecydowali się na wydanie trzech części w jednej paczce, ale z produkcji zostały usunięte tryby sieciowe. Bluepoint Games postanowiło odpicować wyłącznie kampanie, ale w grach pojawi się kilka dodatków.

Do pozycji zostaną dodane nowe pucharki do zdobycia oraz trzy tryby, które na pewno zainteresują wiernych fanów uniwersum:

  • Explorer Mode – tryb dla początkujących, w których walka jest znacznie ułatwiona.
  • Speed Run Mode – w tym wariancie zabawy pojawia się zegar. Gracze będą mogli ścigać się z kumplami w jak najszybszym ukończeniu kolejnych etapów.
  • Brutal Difficulty Mode – bardzo wymagający tryb, który będzie odblokowany dopiero po ukończeniu Crushing.

Twórcy przygotowali również wiele strojów dla bohaterów, które wykorzystamy we wszystkich trzech historiach. Natomiast sympatycy fotografii złapią najlepsze ujęcia dzięki Photo Mode.

Warto na pewno wspomnieć, że w pierwszej odsłonie Uncharted pojawi się pełna lokalizacja (dubbing) – jest to świetna wiadomość, ponieważ wersja na PlayStation 3 nie posiadała nawet polskich napisów. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/08/17/watch-the-new-uncharted-the-nathan-drake-collection-story-trailer/

Tagi: Bluepoint Games sony trailer Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a zwiastun