Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2015 14:29
Trupów nigdy za wiele? Ubisoft prezentuje Zombi na PlayStation 4
1388V

Trupów nigdy za wiele? Ubisoft prezentuje Zombi na PlayStation 4

Najkrwawszy tytuł z Nintendo Wii U w końcu zadebiutuje na pozostałych platformach. Ubisoft postanowił zaprezentować upiększoną i ulepszoną wersję Zombi, więc zapraszamy do oglądania. 

ZombiU zadebiutowało na konsoli Nintendo w 2012 roku i gra zebrała sporo pozytywnych komentarzy. Twórcy z Ubisoftu zaoferowali graczom prawdziwy survival, w którym trzeba bardzo oszczędnie korzystać z amunicji i uważać na biegające trupy.

Od wielu miesięcy pojawiały się plotki o możliwym przeniesieniu projektu na PlayStation 4 i Xboksy One. Ubisoft nie przygotował specjalnego ogłoszenia, a po prostu wysłał do kilku redakcji informacje prasowe.

Dzisiaj możemy zerknąć na pierwszy fragment rozgrywki z wersji na PlayStation 4 i gra wygląda... Zwyczajnie. Twórcy podobno zajęli się usprawnieniem grafiki, płynności oraz dodali kilka nowych opcji, ale na zaprezentowanym urywku trudno dostrzec zmiany. Wielu graczy zastanawiało się, jak będzie prezentować się sterowanie na PS4 i XOne, ale jak widać nie ma z tym najmniejszego problemu. Deweloperzy dostosowali grę do zwykłych kontrolerów.

Zainteresowanych żywymi trupami w grach, zapraszamy do naszego najnowszego quizu. Mateusz sprawdzi Waszą wiedzę o zombiakach! ;) 

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay PlayStation 4 Ubisoft Zombi zombiu