Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2015 13:33
Sony przygotowuje wielkie ogłoszenia na PlayStation Experience!
1294V

Sony przygotowuje wielkie ogłoszenia na PlayStation Experience!

Pod koniec ubiegłego tygodnia Sony zapowiedziało kolejną edycję PlayStation Experience. Japończycy podgrzewają atmosferę przed imprezą i zapowiadają „wielkie ogłoszenia”.

W weekend 5-6 grudnia w San Francisco odbędzie się bardzo znacząca impreza dla wszystkich fanów marki PlayStation. Japończycy nie zamierzają zmarnować okazji i przygotowują na wydarzenie coś wielkiego.

Przedstawiciele firmy poinformowali, że na evencie zostaną przedstawione „ważne ogłoszenia” dotyczące nadchodzących gier. W ubiegłym roku podczas PE zobaczyliśmy pierwszy fragment Uncharted 4: A Thief's End, poznaliśmy Drawn to Death, a Capcom zaprezentował Street Fighter V.

Wiele na to wskazuje, że w końcu otrzymamy datę premiery najnowszej przygody Nathana Drake’a – gra ma zadebiutować na początku 2016 roku i według ostatnich plotek twórcy celują w marzec.

Ciekawostką na pewno jest, że PlayStation Experience odbędzie się zaledwie 5 tygodni po Paris Games Week, na którym również pojawią się przedstawiciele Sony. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/uncharted_4/news/sony_to_make_major_announcements_at_this_years_playstation_experience.html

Tagi: PlayStation 4 PlayStation Experience 2015 Sony