Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2015 20:27
Serial Stevena Spielberga na podstawie Halo nadal powstaje
546V

Serial Stevena Spielberga na podstawie Halo nadal powstaje

Microsoft w maju 2013 roku zapowiedział serial Stevena Spielberga na podstawie uniwersum Halo. Od wielu miesięcy nie otrzymaliśmy pozytywnych informacji na temat produkcji, ale według najnowszych informacji dzieło nadaj powstaje. 

Wielkie dzieło w uniwersum Halo nadal powstaje. Z dziennikarzem IGN rozmawiał prezes Showtime, który wspomniał, że produkcja znajduje się w rozwoju. Przedstawiciel amerykańskiej telewizji nie może wchodzić w szczegóły, ale jego zdaniem wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Według pierwotnych planów projekt miał trafić na rynek wraz z Halo 5: Guardians, ale przez zamieszanie z Xbox Entertainment – Microsoft zamknął ten oddział – prace się opóźniły. Mimo wszystko twórcy ze Stevenem Spielbergiem na czele przygotowują tytuł o najwyższej jakości.

Bardzo możliwe, że wkrótce otrzymamy gorące szczegóły na temat serialu. Premiera na pewno zostanie przełożona, ale w tej sytuacji autorzy mogą w ciekawy sposób dopowiedzieć wątki, które zostaną zapoczątkowane w grze 343 Industries.

Czekacie na tę produkcję? 

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/halo_5/news/spielbergs_halo_tv_series_remains_in_very_active_development.html

Tagi: