Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2015 15:30
Jeden z graczy ukończył Everybody's Gone To The Rapture w mniej niż 5 minut
1013V

Jeden z graczy ukończył Everybody's Gone To The Rapture w mniej niż 5 minut

Everybody's Gone to the Rapture to jedna z ciekawszych produkcji, która zadebiutowała w ostatnim czasie na PlayStation 4. Twórcy z The Chinese Room zaoferowali nam „piękny koniec świata”. Jeden z graczy postanowił zapoznać się z grą bardzo dogłębnie i ukończył historię w 4 minuty i 54 sekundy. 

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie jest to „czyste przejście gry”, ponieważ śmiałek wykorzystuje błąd produkcji. Glitch umożliwia wejście do budynku wcześniej o jakieś... Kilka godzin. Standardowe ukończenie pozycji zajmuje około 5 godzin – oczywiście w tym czasie nie poznamy wszystkich zakamarków projektu, ale wystarczy poświęcić dodatkowe 3-4 godziny, aby polizać wszystkie ściany.   

W Sieci pojawia się wiele humorystycznych komentarzy, że gracze w końcu odkryli jak można normalnie biegać w tej grze i dlatego projekt ukończono w mniej niż 5 minut... Drwiny są spowodowane specyficznym – ślamazarnym? – poruszaniem się głównego bohatera.

Oczywiście przed zapoznaniem się z tym filmem ostrzegamy przed spoilerami... Everybody's Gone to the Rapture to zdaniem wielu dziennikarzy bardzo przyjemna gra, która oferuje nam wyjątkowe doznania. Naszą recenzję tego tytułu znajdziecie tutaj oraz w nadchodzącym numerze PSX Extreme. 

Zapoznaliście się z pozycją The Chinese Room? Jak Wasze wrażenia?  

Źródło: YouTube.com

Tagi: