Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2015 15:26
Larian Studios potwierdza prace nad Divinity: Original Sin II
489V

Larian Studios potwierdza prace nad Divinity: Original Sin II

Larian Studios majstruje jeszcze nad odpicowaną wersją Divinity: Original Sin, która trafi na PlayStation 4 i Xboksy One, ale najwidoczniej prace zostaną wkrótce zakończone, ponieważ twórcy potwierdzili przygotowanie kontynuacji! Macie ochotę na kolejnego epickiego RPG-a?

Kilka godzin temu w Sieci pojawiła się plotka dotycząca Divinity: Original Sin II. Twórcy nie komentowali sytuacji, ale kilkanaście godzin temu na swoim Twitterze opublikowali grafikę, którą w zasadzie można było łatwo połączyć z dzisiejszym wyciekiem.

Deweloperzy wrzucili do Sieci fragment okładki, ale najwidoczniej nieodpowiednio zabezpieczyli swoje serwery, ponieważ dzisiaj możemy zerknąć na oficjalny materiał...

W obliczu tej sytuacji, autorzy postanowili nie trzymać nas dłużej w niepewności i na blogu poinformowali o pracach nad dziełem. Gra zostanie oficjalnie zaprezentowana 26 sierpnia – wtedy to rozpocznie się zbiórka pieniędzy na Kickstarterze. Studio zamierza również pojawić się na Pax Prime (28-31 sierpnia), gdzie zobaczymy prototyp produkcji.

Na dzień dzisiejszy nie znamy jakichkolwiek informacji... Ale znając życie pozycja zadebiutuje na rynku pod koniec nadchodzącego roku. Mam nadzieję, że autorzy od raz zdecydują się wydać dzieło na trzy platformy – abyśmy tym razem nie musieli czekać na wersję konsolową.  

Źródło: http://www.lar.net/2015/08/12/returning-to-kickstarter/

Tagi: divinity: original sin ii kickstarter Larian Studios Zapowiedź