Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2015 20:08
HBO publikuje teaser Westworld - serial inspirowany Red Dead Redemption i BioShockiem
1374V

HBO publikuje teaser Westworld - serial inspirowany Red Dead Redemption i BioShockiem

Już w przyszłym roku wszyscy sympatycy ciekawych seriali będą mogli zapoznać się z nową produkcją HBO. Stacja opublikowała pierwszy materiał promujący Westworld, który prezentuje się intrygująco. 

Westworld przedstawi nam historię o najnowocześniejszym parku rozrywki, w którym każdy klient może spełnić swoje najskrytsze i jednocześnie najmroczniejsze fantazje. Zarządcą tego miejsca jest dr Robert Ford (Anthony Hopkins), który dąży do swoich celów po trupach.

Produkcja jest przygotowywana przez Jonathana Nolana, który w przyszłości pracował między innymi przy Mroczny Rycerz, Mroczny Rycerz Powstaje oraz Interstellar. Scenarzysta w ubiegłym roku rozmawiał z dziennikarzem Esquire’a i wspomniał, że przygotowując Westworld inspiruje się między innymi Red Dead Redemption oraz BioShockiem.

Na dzień dzisiejszy HBO nie publikuje wielu informacji, ale w moim odczuciu projekt zapowiada się naprawdę ciekawie. W produkcji pojawi się również Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden oraz Jeffrey Wright.

 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/watch-teaser-for-hbos-sci-fi-western-inspired-by-r/1100-6429609/

Tagi: HBO trailer Westworld zwiastun