Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2015 19:59
Sony: Jest bardzo prawdopodobnie, że na PlayStation 4 trafią kolejne remastery
2808V

Sony: Jest bardzo prawdopodobnie, że na PlayStation 4 trafią kolejne remastery

Japońska korporacja nawet w obliczu wstecznej kompatybilności na Xboksie One nie zamierza zmienić swoich planów odnośnie odrestaurowania gier na PlayStation 4. Szef europejskiego oddziału Sony wspomniał w trakcie imprezy w Kolonii o kolejnych nadchodzących remasterach.

W październiku wszyscy posiadacze PlayStation 4 będą mogli zapoznać się z odpicowaną edycją trzech odsłon serii Uncharted. Twórcy wpakowali do pudełka trzy przygody Nathana Drake’a i pozwolą graczom zapoznać się z ciekawymi historiami.

Jim Ryan – szef europejskiego oddziału PlayStation – wypowiedział się w Kolonii na temat kolejnych odpicowanych produkcji, które mogą trafić na PlayStation 4:

„Wiemy, że wielu posiadaczy PlayStation 4 nigdy nie grało w starsze tytuły lub na poprzedniej generacji posiadali Xboksa czy konsolę Nintendo, więc nie mieli możliwości zagrania chociażby w trylogię Uncharted. Będziemy podejmować się remasterów tylko najlepszych starszych pozycji. Nie mogę więcej zdradzić, ale bardzo prawdopodobne, że będzie więcej takich gier.”

Trudno na dzień dzisiejszy przewidzieć jakie kotlety są na horyzoncie, ale możemy oczekiwać, że najlepsze serie z PlayStation 3 wskoczą na PlayStation 4. Japończycy mają w swoim katalogu wiele ciekawych marek, które mogą powrócić... Pewnie wielu z Was chciałoby zagrać w kontynuację Resistance, ale najwidoczniej Sony ma trochę inne plany.

Za podesłanie odnośnika do wiadomości dziękujemy użytkownikowi KEYMUTHA.  

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2015/08/gamescom_2015_its_very_likely_therell_be_more_ps4_remasters_says_sony

Tagi: jim ryan PlayStation 4 remastery Sony