Okiem Gracza: CoD: Black Ops - hit czy hype?

Publicystyka
1420V
Okiem Gracza: CoD: Black Ops - hit czy hype?
redakcja | 12.11.2010, 18:03

9 listopada, z wielkim hukiem, wsparte światowym marketingiem, a w Polsce nawet nocną premierą, wylądowało na półkach sklepowych całego świata Call of Duty: Black Ops. Wstępne wyniki sprzedaży pobiły wszelkie rekordy i przebiły nawet ostrożne szacunki Activision. A jak Wy, oczami polskich graczy, oceniacie nowy produkt Treyarch?

9 listopada, z wielkim hukiem, wsparte światowym marketingiem, a w Polsce nawet nocną premierą, wylądowało na półkach sklepowych całego świata Call of Duty: Black Ops. Wstępne wyniki sprzedaży pobiły wszelkie rekordy i przebiły nawet ostrożne szacunki Activision. A jak Wy, oczami polskich graczy, oceniacie nowy produkt Treyarch?xxxxx

 

Chociaż średnia ocen branżowych krytyków jest całkiem niezła, sami konsumenci widzą ten tytuł trochę inaczej. Także do nas docierają różne, bardzo sprzeczne opinie - od zachwytów, spełnionych oczekiwań i nowego "Mesjasza sieciowej zabawy", po rozczarowanie i odcinanie kuponów od znanej marki, tym razem z przekombinowanym, upstrzonym zbędnymi bajerami multi oraz kampanią, która zamieszaniem niewiele ustępuje niechlubnemu w tej kwestii Modern Warfare 2.

 

Naszą recenzję Call of Duty: Black Ops przeczytacie w nadchodzącym, 160. numerze PSX Extreme - chociaż jej finalną wersję autor trzyma jeszcze na swoim HDD, wiemy już, że paru redakcyjnych fanów FPS-ów dalekich jest od euforii w temacie. Jest efektownie, jest dynamicznie - ale czy ktokolwiek w dobie rządzących skryptów spodziewał się inaczej? Na pewno mieliśmy nadzieję na lepsze SI przeciwników, bardziej widowiskowe eksplozje, a grafika według wielu ustępuje wersji alpha, jaką aktualnie prezentuje w swej becie Killzone 3. Bez wątpienia Treyarch okazało się nowym Infinity Ward - ale czy aktualnie to jeszcze zaleta, czy może już wada i oznaka zastoju? Czy Activision ma szanse przebić kolejny rekord sprzedaży Modern Warfare 2, które po 5 dniach na rynku przyniosło 550 mln $ przychodu? Czy Black Ops zawdzięcza szybki i głośny sukces swej jakości czy kampanii marketingowej wydawcy i milionom zaślepionych hype'em fanów? Zanim odpalimy swój redakcyjny Zgrentgen, chcielibyśmy poznać Wasze opinie - jesteście usatysfakcjonowani czy oczekiwaliście więcej? Co Was boli w Black Ops, a co Was podnieca?

Źródło: własne

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper