Roger Żochowski Roger Żochowski 12.11.2010 14:31
Remake Halo: Combat Evolved coraz bliżej
725V

Remake Halo: Combat Evolved coraz bliżej

Odświeżanie klasyków jest w ostatnich miesiącach bardzo modne, a jak pokazał przykład God of War, również całkiem opłacalne. Plotki o remaku pierwszego Halo chodzą już po Sieci od jakiegoś czasu, jednak teraz zareagował na nie sam Microsoft.xxxxx
 

 

Chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że taka marka jak Halo sprzedałaby się w zremasterowanej wersji jak ciepłe bułeczki. Do idei tej odniósł się sam Stephen McGill z Microsoftu.
 

"Póki co skupiamy się na tytułach, które już zapowiedzieliśmy. Na Xbox Live Arcade zmierza cała masa ciekawych produkcji, nie wspominając nawet o Fable III, Force Unleashed 2 czy Black Ops... Świąteczny line-up tytułów jest w tym roku naprawdę świetny. Sądzę jednak, że remake Halo Combat Evolved to bardzo dobry pomysł. Ludzie lubią powracać do starszych gier, podobnie zresztą jak ich twórcy."
 

Przypominam, że wielki krokami zbliżają się premiery takich kolekcji jak Prince of Persia Trilogy HD czy Sly Cooper Trilogy. A to dopiero początek nowego trendu w branży, tym bardziej, że na horyzoncie majaczy już cały peleton kolejnych tytułów czekających na lifting. A jak Wy zapatrujecie się na takie odgrzewane kotlety?

Tagi: halo microsoft

Nie przegap