Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 04.08.2015 11:31
Zabrakło dla ciebie kolekcjonerki Fallouta 4 z Pip-Boyem? To go sobie wydrukuj!
717V

Zabrakło dla ciebie kolekcjonerki Fallouta 4 z Pip-Boyem? To go sobie wydrukuj!

Czy tylko do mnie nadal nie dociera fakt, że żyjemy w czasach, w których jesteśmy w stanie wydrukować sobie przedmioty? To niesamowite!

Jeżeli macie chrapkę na kolekcjonerską edycję Fallouta 4 z najprawdziwszym Pip-Boyem, w którego możecie zamontować swój telefon, to mamy złe wieści. Jest już wyprzedana i raczej nigdzie jej nie dostaniecie, chyba że zdarzy się cud. Nie wszystko jednak stracone! W sytuacji, gdy zależy wam na samym Pip-Boyu, to z pomocą przychodzi pewien fan postapokaliptycznej serii - Yvo de Haas.

Bohater tego newsa wypuścił do sieci, zupełnie za darmo, schemat takowego urządzenia. Bez problemu umieścicie w nim iPhone'a, tak samo jak w oficjalnym, dołączanym do kolekcjonerki przedmiocie. I chociaż nie będzie on może wyglądał równie szczegółowo, co oryginał, to jednak odwzorowanie szczegółów jest wyjątkowo wierne.

Wystarczy teraz zorganizować sobie dostęp do drukarki 3D, a także mieć odrobinę żyłki majsterkowicza w sobie, aby całość poskładać do kupy przy użyciu kleju i śrubek. Dla chcącego, nic trudnego!

Źródło: http://www.pcgamer.com/bethesdas-pip-boy-is-sold-out-but-you-can-print-your-own/

Tagi: ciekawe Edycja Kolekcjonerska Fallout 4 pip-boy