"Doskonały konsolowy port". Na takie strzelanki FPP czekamy!

Ready or Not zrobiło furorę na PC, a teraz zacznie podbijać serca graczy konsolowych.
Kiedy poznaliśmy datę premiery Ready or Not pojawiły się od razu wątpliwości, jak niedoświadczony z PS5 i XSX zespół poradzi sobie z przeniesieniem swojej taktycznej strzelanki FPP na konsole.
Okazuje się, że jest naprawdę dobrze. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje konsolowej edycji Ready or Not, gry, która podejmuje w realistyczny sposób temat pracy funkcjonariuszy SWAT, a redaktorzy zachwycają się wykonaniem konwersji. Przykładowo PlayStation Lifestyle nazywa to dzieło "doskonałym konsolowym portem" w testowanej wersji na PS5, wystawiając grze 9/10.




Jedynym mankamentem tej taktycznej strzelanki FPP, według krytyka z PS Lifestyle, ma być interfejs, który jest "ewidentnie przystosowany pod monitory, a nie TV". UI ma "niedorzecznie mały tekst", który po prostu z większych odległości, w jakich siedzi się często przy TV, jest słabo czytelny.
Recenzje konsolowej wersji Ready or Not:
- PS LifeStyle 9/10
- VideoGamer 8,5/10
- Hobby Consolas 8,4/10
- GameRant 8/10
- LootLevelChill 8/10
- Gfinity 8/10
- The Sixth Axis 8/10
- Video Chums 8/10
- DualShockers 8/10
Poniższe filmiki od Fuzion Xbox Testing przedstawiają konsolowy framerate w trybie wydajności (60 fps) oraz priorytetu jakości (30 fps). Jak widać w 30 fps pojawiają się spore problemy z utrzymywaniem zadanego poziomu animacji. Zdecydowanie lepiej grać więc w module 60 fps.