Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2015 20:26
Twórcy Deus Ex grają i opowiadają o produkcji - dobre wprowadzenie do Mankind Divided
539V

Twórcy Deus Ex grają i opowiadają o produkcji - dobre wprowadzenie do Mankind Divided

Graliście w pierwszą odsłonę Deus Ex? To zobaczcie materiał, na którym twórcy opowiadają o produkcji. Film jest upiększony rozgrywką, więc autorzy w ciekawy sposób przedstawiają tytuł. 

Deus Ex zadebiutował na komputerach osobistych w 2000 roku i gra zebrała sporo pozytywnych opinii oraz pochwał. Aktualna średnia projektu na serwisie Metacritic.com wynosi 90%! Od premiery minęło sporo czasu, ale poniższy materiał w ciekawy sposób przygotuje Was na nadchodzący wielkimi krokami Deus Ex: Mankind Divided. Najnowszy projekt Eidos Montreal został umiejscowiony w 2029 roku, a jak dobrze pamiętacie wydarzenia z pierwszej odsłony odbywają się w 2052 roku!

Warren Spector, Sheldon Pacotti oraz Chris Norden opowiadają o elementach, wspominają tworzenie i przybliżają nam całe uniwersum. Od premiery minęło już 15 lat, więc deweloperzy w niektórych fragmentach nawet wyśmiewają swój wielki projekt... Przygotujcie się na sporo ciekawych informacji i oglądajcie, bo naprawdę warto!

Na zakończenie wspomnę, że Square Enix przywiezie na gamescom Deus Ex: Mankind Divided, więc możemy spodziewać się przynajmniej nowego zwiastuna. 

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: deus ex deus ex: mankind divided gameplay