Death Stranding 2: On the Beach jest już u pierwszych graczy. Godzina rozgrywki trafiła do sieci

Chociaż oficjalna premiera Death Stranding 2: On the Beach jest dopiero za kilka dni, pierwsi gracze już mają dostęp do gry.
Death Stranding 2: On the Beach to jeden z wyczekiwanych i ekskluzywnych dla PlayStation 5 tytułów w tym roku. Dzieło Kojima Productions jest wydawane przez Sony Interactive Entertainment, co oznacza, że gra będzie dostępna zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i fizycznej.
Wygląda na to, że pierwsze sklepy wydają już graczom pudełka z DS2. Świadczy o tym to, że jeden z konsumentów, który otrzymał już swoją kopię, zarejestrował pierwszą godzinę rozgrywki. Prawdopodobnie materiał zostanie wkrótce zdjęty przez wydawcę, dlatego zainteresowanym zalecamy pośpiech, a pozostałych uprzedzamy, że od teraz w sieci mogą pojawiać się spoilery.



