Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2015 16:30
Bethesda zapowiada prezentacje Fallout 4 i Doom!
794V

Bethesda zapowiada prezentacje Fallout 4 i Doom!

Macie jeszcze ochotę na kolejne prezentacje produkcji od Bethesdy? To dobrze się składa, ponieważ przedstawiciele firmy zapowiedzieli ciekawe show. Na QuakeCon zobaczymy dwie prezentacje. 

Tegoroczny QuakeCon odbędzie się w dniach 23-26 lipca i możemy mieć pewność, że na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele Bethesdy. Firma potwierdziła, że zamierza zaprezentować na imprezie trzy gry: The Elder Scrolls Online, Fallout 4 oraz Doom (2016).

Mogę śmiało przypuszczać, że naszych czytelników najbardziej interesują dwie ostatnie pozycje, więc z radością pragnę poinformować, że już w dniach 24 oraz 25 lipca odbędą się specjalny pokazy. Todd Howard z Bethesdy potwierdził, że firma przygotuje ciekawe informacje i materiały z wyczekiwanych projektów.

Sądzę, że amerykańska firma naprawdę wstrzeliła się z wydaniem Fallout 4. Produkcja zadebiutuje już w listopadzie, a zainteresowani jeszcze przed debiutem będą mogli zobaczyć kolejną prezentację.

Tych gier nie zabrakło na E3 2015, ale myślę, że nikt nie będzie narzekał na kolejną dawkę emocji! Liczę, że autorzy ukażą nowe fragmenty rozgrywki... A Wy? 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/fallout-4-presentation-coming-to-bethesda-event-th/1100-6428785/

Tagi: