Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2015 18:58
Nordic Games jutro ujawni swój nowy projekt - ELEX
676V

Nordic Games jutro ujawni swój nowy projekt - ELEX

Szwedzi z Nordic Games już jutro zaprezentują światu nową pozycję. Wydawca serii Darksiders opublikował tajemniczą grafikę i rozpoczął odliczanie.

Nordic Games to bardzo ciekawa firma, która wyda Zaginięcie Ethana Cartera (The Vanishing of Ethan Carter) na PlayStation 4, ostatnio nabyła prawa do 4 marek od THQ, zajmuje się opublikowaniem Broken Age oraz zapowiedziała ulepszoną wersję Darksiders II na aktualną generacje.

Za niespełna 19 godzin poznamy nowy tytuł studia i wiele na to wskazuje, że będzie to coś naprawdę wielkiego. O tym wydarzeniu poinformował na swoim Twitterze Reinhard Pollice z Nordic Games oraz oficjalny profil THQ.

Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że grą będzie kontynuacja jeden z marek, którą nabyli Szwedzi od THQ – Darksiders, Red Faction, MX vs. ATV oraz de Blob.

Patrząc na poniższą grafikę wierzę, że już jutro poznamy Darksiders 3...  Niedawno Phillip Brock z Nordic Games na pytanie o kontynuację odpowiedział: „aktualnie jest za wcześnie, aby cokolwiek oficjalnie ogłaszać”.

Nadszedł odpowiedni czas? W tym miejscu znajdziecie wspomniane odliczanie. 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/nordic_games_teases_elex_reveal_2.html

Tagi: nordic games odliczanie prezentacja zapowiedź