Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2015 15:17
Ponad 7 minut soczystej rozgrywki z Batman: Arkham Knight!
1996V

Ponad 7 minut soczystej rozgrywki z Batman: Arkham Knight!

Twórcy z Rocksteady od dawna powtarzają, że zakończenie serii Arkham będzie wyjątkowe. Nie tylko ze względu na nową generację, czy też wrzucenie do zabawy pojazdu Nietoperza. Ta pozycja zaoferuje nam bardzo mroczną, a zarazem osobistą historię! Czekacie na tę opowieść? Oglądajcie nowy fragment rozgrywki!

Przed Wami soczysty materiał przedstawiający Nietoperza w akcji. Bez zbędnego oglądania filmów i zastanawiania się „czy to gra?”.

Tutaj możemy zerknąć na przyjemny montaż, na którym Obrońca Gotham robi to co potrafi najlepiej... Czyli eliminuje przeciwników, wykorzystuje zabawki , lata, rozmawia z „piękną i niebezpieczną”, a później wskakuje w swój wyjątkowy pojazd.

Całość prezentuje się niezwykle smacznie. Dla fanów Batmana zapowiada się obowiązkowy tytuł. Ja już liczę dni do premiery, a Wy?

Deweloperzy zdradzili dzisiaj, że Batman: Arkham Knight to dla nich wyjątkowa pozycja. Nie ze względu na zaprezentowanie serii na aktualnej generacji, ale dzięki historii. Twórcy zdecydowali się na mroczniejszą opowieść, która w dodatku będzie poruszać bardzo istotne i osobiste wątki. Możemy w tej sytuacji liczyć na wiele soczystych informacji...

W galerii możecie zerknąć na kilka nowych screenshotów. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: batman: arkham knight gameplay rocksteady studios Warner Bros.