Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2015 17:33
Dobra cena Devil May Cry 4 Special Edition na start
1961V

Dobra cena Devil May Cry 4 Special Edition na start

Capcom właśnie opublikował nowe informacje na temat specjalnej wersji Devil May Cry 4. Gra trafi do nas już pod koniec przyszłego miesiąca, a gracze mogą szykować się na sporo wyjątkowych atrakcji. Tytuł w dniu premiery będzie można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dokładnie 23 czerwca odbędzie się europejska premiera Devil May Cry 4 Special Edition. Wydawca nie zamierza wyrywać nam ostatnich złotówek z gardła i z tego powodu tytuł będzie można nabyć za około 100 zł.

Ponadto gracze, którzy złożą zamówienia przedpremierowe otrzymają dodatkowe kostiumy dla Lady oraz Trish! Klienci na PlayStation 4 mogą do tego doliczyć dodatkowy motyw dla urządzenia.

Otrzymaliśmy również sporo nowych screenshotów oraz poniższy fragment rozgrywki. Twórcy przedstawiają na materiałach najlepsze elementy pozycji – pięć grywalnych postaci, tryb Legendary Dark Knight i mnóstwo przyjemnej akcji.

Potrzebujecie więcej? Jeśli nie to pamiętajcie o tej premierze. Akurat DMC 4 to naprawdę ciekawy projekt, który zaoferuje Wam wiele satysfakcjonującej rozgrywki.  

Źródło: http://www.capcom-unity.com/gregaman/blog/2015/05/12/devil-may-cry-4-special-edition-release-date-pricing-gameplay-trailer-and-costumes

Tagi: cena data premiery Devil May Cry 4: Special Edition gameplay screeny zwiastun

Nie przegap