SKLEP
redakcja PPE redakcja PPE 05.05.2015 14:58
Oczekiwania na nową grę Papa’s Cheeseria
1089V

Oczekiwania na nową grę Papa’s Cheeseria

Flipline Studios ogłosiło, że niedługo ukaże się ich nowa gra o nazwie Papa’s Cheeseria. Jest to komputerowa gra strategiczna, w której gracz może przygotowywać lepkie i grillowane kanapki z serem dla głodnych klientów. 

Wszyscy nie mogą się doczekać nowych ilustracji i ciekawych dodatków jakie będzie zawierała w sobie gra Papa’s Cheeseria. Wyobraź sobie, że stoisz za ladą i serwujesz klientom gotowe posiłki. Pamiętaj tylko, że zamówienie od każdego klienta musi być dokładnie sprawdzane zanim przygotujesz posiłki. Co więcej, możesz używać różnych składników do dekoracji posiłków. Dużo fajnej zabawy gwarantowane!

Gra Papa’s Cheeseria jest od jakiegoś czasu jedną z najbardziej wyczekiwanych gier komputerowych, a wkrótce ukaże się ona na portalu Poki.pl, który słynie z darmowych gier online dla dzieci. Tymczasem już teraz możesz zagrać w równie ciekawą grę Papa Louie 3, stworzoną przez Flipline Studios.

Zespół Flipline Studios na swojej stronie ogłosił nadchodzącą grę Papa’s Cheeseria, w którą możecie niedgłupo zagrać na Poki.

Tagi:

Komentarze są wyłączone dla tego materiału