Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2015 19:32
Call of Duty: Black Ops III oficjalnie! Mamy screeny, zwiastun, datę premiery i informacje
3175V

Call of Duty: Black Ops III oficjalnie! Mamy screeny, zwiastun, datę premiery i informacje

Od kilku dni czekaliśmy na oficjalną prezentację Call of Duty: Black Ops III. Jak zawsze wszystkie informacje wyciekły przed „godziną zero”, ale przynajmniej możemy zerknąć teraz na kilka ładnych screenów i zobaczyć efektowny zwiastun. Przygotujcie się na futurystyczną przyjemność. 

Możemy oficjalnie potwierdzić, że Call of Duty: Black Ops III trafi na sklepowe półki 6 listopada. Będzie to pierwsza pozycja, która trafi wyłącznie na dwie konsole ósmej generacji oraz komputery osobiste. Twórcy z Treyarch potwierdzili, że nie powstaje wersja na PlayStation 3, Xboksa 360 i Nintendo Wii U. 

W zasadzie potwierdziły się wszystkie wcześniejsze informacje – kampanię przejdziemy w kooperacji (do 4 graczy), a cała zabawa będzie się opierać na futurystycznych przyjemnościach. Bohaterowie w trakcie historii będą zdobywać poziomy i rozwijać swoje umiejętności. Deweloperzy przygotowali nowy system poruszania się, który w ciekawy sposób został przedstawiony na poniższym materiale – ktoś pamięta o Tytanach? ;)

W grze pojawi się 9 klas postaci, które będą się różnic od siebie umiejętnościami oraz zabawkami. Specjaliści korzystają ze swoich ulubionych broni.

Mała innowacja pojawi się również w temacie dostosowania broni – każdy zawodnik będzie mógł wyposażyć pistolet w układ optyczny oraz pięć dodatków. Otrzymamy także możliwość tworzenia własnych emblematów i kamuflaży.

Osoby, które zamówią grę przed premierą otrzymają również dostęp do testów beta trybu sieciowego. 

Warto dodać, że wybrani dziennikarze mogli już sprawdzić bardzo, bardzo wczesny kod produkcji. Redaktorzy zerknęli na 4 klasy oraz kilka map i według opinii znalezionych w Sieci gra działa dobrze. Ciekawostką na pewno jest sytuacja, że zawsze Call of Duty miało wielką prezentację w Kolonii (gamescom), ale teraz autorzy są pewni swego i zaprezentują dzieło już na targach w Los Angeles (E3). Jest to na pewno spowodowane faktem, że Black Ops III to pierwsza odsłona serii, która była przygotowywana przez pełne 3 lata. 

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III trailer zwiastun