Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2015 20:39
Poznajcie piękne mechy z Xenoblade Chronicles X
1736V

Poznajcie piękne mechy z Xenoblade Chronicles X

Jednym z najważniejszych elementów Xenoblade Chronicles X jest możliwość pilotowania „Lalek”, czyli mechów. Nintendo opublikowało nowy materiał przedstawiający te pojazdy.

Xenoblade Chronicles X na każdym kolejnym materiale wygląda coraz to lepiej. Twórcy przygotowują wyjątkowy projekt, który powinien pobudzić zainteresowanie Nintendo Wii U we wszystkich regionach.

Dzisiaj możemy zerknąć na materiał przedstawiający Dolls – w grze pojawią się różne rodzaje mechów (lekkie, średnie, ciężkie), które będziemy dostosowywać na wiele sposób.

Standardowo zainteresowani wymienią ofensywne zabawki (sporo rodzajów broni), zmienią kolor, czy też wybiorą nazwę. Należy pamiętać, że wszystkie dostępne akcesoria będziemy mogli ulepszać i tym samym zwiększać obronę, szybkość, a nawet atak „Lalki”.

W trakcie korzystania z mecha możemy obserwować wydarzenia z dwóch kamer – z perspektywy trzeciej osoby lub z kokpitu. Musimy jednak zwrócić uwagę na paliwo, które będzie się kończyć.

Na zaprezentowanym materiale zobaczycie również funkcje Online – podczas gry będziemy dodawać znajomych do zespołów, a następnie wyruszać w Squad Quest. Te zadania prezentują się naprawdę ciekawie, ponieważ pozwolą grupce zawodników rywalizować z gigantycznymi przeciwnikami. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/04/10/wii-u-exclusive-xenoblade-chronicles-xs-new-mecha-video-will-make-xenogears-fans-cry-with-joy/

Tagi: