Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2015 16:58
Just Cause 3 wyda w Polsce Cenega - tytuł otrzyma rodzime napisy
694V

Just Cause 3 wyda w Polsce Cenega - tytuł otrzyma rodzime napisy

Sympatycy serii Just Cause na pewno ucieszą się z tej wiadomości. Otrzymaliśmy oficjalną informację na temat rodzimego wydania trzeciej przygody Rico Rodrigueza. 

Firma Cenega poinformowała, że wyda w Polsce Just Cause 3 w wersji na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej w 2015 roku.

Warto jednak zaznaczyć, że tym razem lokalizacją zajmuje się światowy wydawca.

Jest to dobra wiadomość dla fanów uniwersum Just Cause, którzy mogą w spokoju wyczekiwać premiery. Square Enix zapewne dostarczy lokalizację na odpowiednim poziomie.

W Just Cause 3 ponownie wcielimy się w Rico Rodrigueza, który musi powstrzymać Generała Di Ravello za pomocą wszystkich dostępnych środków.  Twórcy ponownie pozwolą nam eksplorować ogromne tereny (ponad 400 mil kwadratowych) i w trakcie zabawy skorzystamy z najróżniejszego arsenału, gadżetów oraz pojazdów.

Tak przedstawiają się główne cechy produkcji: 

  • Eksploruj śródziemnomorską rajską wyspę mając całkowitą swobodę – skoki spadochronowe, BASE jumping oraz freediving w nieograniczonym wirtualnym świecie.
  • Szybuj w powietrzu i leć nad górami, wykorzystując swój wingsuit, dzięki któremu możesz siać śmierć z powietrza w całkowicie nowy sposób.
  • Wykorzystuj swój chwytak i spadochron, by wspinać się na budynki, porywać pojazdy, błyskawicznie się przemieszczać lub łączyć ze sobą różne obiekty po to, by odkrywać nowe sposoby na wywoływanie Chaosu. 
  • Wywołuj ogromne zniszczenia w bazach wojskowych, na przystaniach, w więzieniach, posterunkach policji i instalacjach komunikacyjnych, a wszystko po to, by przerwać rządy dyktatora.
  • Korzystaj z bogatego arsenału wybuchowych broni, zaczynając od strzelb i wyrzutni rakiet, a kończąc na samolotach szturmowych i nalotach.
  • Wybieraj z szerokiej gamy pojazdów, takich jak motorówki, odrzutowce, śmigłowce, wozy sportowe i super motocykle.
  • Stań się żądny przygód i wykonuj dziesiątki wyzwań i zbieraj liczne znajdźki.
  • Korzystaj ze społecznościowych funkcji sieciowych.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Avalanche Studios cenega informacja prasowa just cause 3 lokalizacja Square Enix

Nie przegap