Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.04.2015 15:24
Jak konsolowe Neverwinter wypada graficznie na tle wersji PC?
4340V

Jak konsolowe Neverwinter wypada graficznie na tle wersji PC?

Obecna generacja stawia sobie za cel wdrożenie na rynek konsolowy kilku najważniejszych i najciekawszych gier MMORPG znanych posiadaczom PC.

Gdy Square Enix udało się osiągnąć umiarkowany sukces z Final Fantasy XIV: A Realm Reborn inni również postanowili spróbować swoich sił.

Dzięki temu gracze posiadający w swoich domach Xboksa One mogą cieszyć się już dobrodziejstwem świata Dungeon & Dragons, w najnowszej odsłonie marki Neverwinter. Tytuł już od samego początku zdawał się być nieco uproszczony, pod względem sterowania podczas swojej premiery na komputerach osobistych, co idealnie wpasowało się w nasze pady. 

Lecz jak całość wypada graficznie względem pierwowzoru? Tu niestety czeka na nas niemałe rozczarowanie. 

Mimo, iż wspomniane MMORPG jest grą z 2013, która nie jest aż tak wymagająca graficznie i nie rzuca swymi widokami na kolana, to sprzęt Microsoftu sobie z tym nie do końca poradził. 

Powiedzmy sobie szczerze, że graficznie Neverwinter nawet dwa lata temu nie szokował, dlatego też spodziewaliśmy się, iż wersja na Xboksa One będzie co najmniej identyczna co ta znana z PC. Niestety, nie wiadomo czy to wina ograniczeń sprzętowych XOne, czy zespołu Cryptic, ale tytuł na konsolach wypada nieco gorzej niż na komputerach, ustawiony na maksymalne detale. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/04/04/neverwinter-xbox-one-vs-pc-screenshot-comparison-how-does-the-console-version-stack-up/

Tagi: cryptic studios galeria grafika mmorpg Neverwinter pc

Nie przegap