X otrzyma kontrowersyjną funkcję? Użytkownicy mają mieszane opinie

Technologie
649V
X Twitter
Mateusz Kucharski | 11.07, 12:11

Twitter (a raczej X) może wkrótce zyskać funkcję, na którą czekało mnóstwo osób. Jest jednak duża grupa, która wyraża swój sprzeciw. Ich zdaniem opcja ta będzie zbędna i nie przyniesie nic dobrego.

Od przejęcia Twittera przez Elona Muska minęło już sporo czasu. Serwis nie tylko zmienił nazwę, ale także swoją politykę, co przez jednych było krytykowane, a przez drugich zachwalane. Każdy ma na ten temat własną opinię, lecz trzeba przyznać jedno. Zmieniło się sporo i wygląda na to, że kolejne zmiany już są na horyzoncie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Profil X Daily News podaje, że strona testuje dodanie funkcji, która z pewnością będzie wykorzystywana przez większość użytkowników (jeżeli zostanie zaimplementowana).

Użytkownicy mogą polubić dany wpis poprzez naciśnięcie ikonki serca. Gorzej mają ci, którzy nie zgadzają się z konkretną wypowiedzią. Mogą oni albo zignorować post, albo zamieścić komentarz. Obecnie X może pracować nad dodaniem funkcji odwrotnej do polubienia (tzw. dislike). Plotki o wprowadzeniu tej możliwości pojawiają się już od dłuższego czasu, lecz być może nowy zarząd faktycznie się na to zdecyduje.

Co na ten temat sądzą użytkownicy? Jedni są zachwyceni, a inni wprost przeciwnie.

W końcu jakieś dobre wiadomości.

Nareszcie dobra funkcja

Nie zmieniajcie X w reddita. 

Polubcie post, skomentujcie lub pomińcie go.

Funkcja zostanie usunięta od razu, gdy Elon zobaczy, że ma więcej dislike'ów niż polubień.

Nadchodzą trolle i hejterzy. Przycisk "nie lubię" nie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza, gdy niektóre konta tworzą treści, które hejterzy i trolle uwielbiają atakować.

Źródło: X: X Daily News

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper