Najważniejsza gra lipca w Xbox Game Pass z pełną listą osiągnięć. Flintlock wynagrodzi eksplorację

Gry
2291V
Flintlock The Siege of Dawn
Bartosz Dawidowski | 11.07, 10:56

Flintlock zapowiada się na najlepszą grę lipca, która zadebiutuje w ofercie Xbox Game Pass. Jeszcze przed premierą tytułu możemy zapoznać się z pełną listą osiągnięć

Deweloperzy Flintlock: The Siege of Dawn przedstawili pełną listę osiągnięć, które dostępne będą w dniu premiery gry, do czego dojdzie już 18 lipca. Przypominam, że gra będzie od tego dnia dostępna - oprócz standardowych sklepów - również w systemie Xbox Game Pass.

Dalsza część tekstu pod wideo

Simon Dasan, dyrektor kreatywny Flintlock, zdradził serwisowi TrueAchievements kilka detali na temat wyzwań w grze.

Dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że w grze rozsiane są liczne przedmioty do odnalezienia i kolekcjonowania, z czym związanych jest wiele osiągnięć, takie jak ukryte czaszki, pióra Enki, Monety oraz flagi, w które trzeba strzelać, by je "zdobyć". Zbieranie takich elementów będzie zapewniać różne małe bonusy do siły protagonistki.

Te przedmioty, podobnie jak świątynie Inaya, będą pojawiać się na mapie (w formie ikonek), gdy się do nich zbliżymy. Autorzy już teraz zachęcają do zaglądania w różne zaułki i mniejsze przejścia w miejscówkach, tak by odnaleźć te elementy, które dodatkowo np. podbijają stan zdrowia głównej bohaterki (dodatkowe HP uzyskamy przy interakcji ze świątyniami Inaya). Deweloperzy mówią też o licznych misjach pobocznych, które odblokujemy poprzez rozmowy z NPC w naszym obozowisku.

Pełna lista osiągnięć czeka na was w serwisie TrueAchievements, który otrzymał tę informację ekskluzywnie od twórców Flintlock.

Źródło: https://www.trueachievements.com/news/flintlock-the-siege-of-dawn-achievements-revealed

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper