Double Dragon Revive na pierwszym zwiastunie! Gra wygląda dziwnie, ale fani są podekscytowani

Gry
1056V
Double Dragon Revive
Iza Łęcka | 11.07, 09:42

Od lat czekamy na wielki i pełnoprawny powrót serii Double Dragon. Arc System Works, za sprawą studia YUKE’S, szykuje Double Dragon Revive i zaprezentowano pierwszy zwiastun gry.

Mamy dobrą i złą wiadomość. Wczoraj pojawiły się pierwsze wzmianki o Double Dragon Revive i choć nie musimy długo czekać na konkretne materiały z gry, to produkcja zadebiutuje dopiero w 2025 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na szczęście twórcy i wydawca nie trzymają graczy w niepewności i w nocy przedstawili pierwszy zwiastun Double Dragon Revive. Reboot znalazł się także na Steam, co pozwala nam spojrzeć na nowe ujęcia.

Opinie dotyczące Double Dragon Revive są różne. Część graczy podkreśla, że tytuł wygląda specyficznie, nie brakuje opinii dotyczących możliwości wykorzystania znacznie ładniejszej grafiki, jednak wiele osób cieszy się z powrotu IP. W dodatku nad projektem czuwa Arc System Works, więc społeczność wierzy, że tym razem otrzymamy pełnoprawny i dopracowany produkt.

W zeszłym roku zadebiutował Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons, lecz w tym wypadku deweloperzy z Secret Base zaproponowali spin-off, który odznaczał się pixel artową jakością oprawy w stylu retro, co nie każdemu przypadło do gustu.

Co sądzicie o Double Dragon Revive? Sprawdźcie pierwszy zwiastun.

Źródło: YouTube/ Steam

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper