Amazon Prime Video z „przepyszną” premierą. Platforma rozwija „hardcorową komedię dla dorosłych”

Filmy/seriale
14710V
Prime Video
Iza Łęcka | 11.07, 11:16

Amazon zmierzył się z bardzo niecodziennym uniwersum. Nietypowa opowieść o parówkach zadebiutowała w 2016 roku, teraz przyszedł czas na kontynuację.

„Sausage Party” to animacja dla dorosłych, która koncentruje się na losach Franka parówki – bohater odkrywa prawdę o swoim pochodzeniu oraz przeznaczeniu i postanawia ruszyć wraz z przyjaciółmi w podróż. Projekt zarobił 141,3 mln dolarów, przy budżecie zaledwie 19 mln dolarów, co można śmiało uznać za sukces. Mimo to nie zdecydowano się zbyt szybko na opracowanie kontynuacji – dopiero w 2022 roku Amazon ogłosił prace nad „Sausage Party: Żarciotopia”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Amazon twierdzi, że „film był tylko przystawką”, a teraz widzowie mogą zmierzyć się z dokładką. W „Sausage Party: Żarciotopia” fani będą śledzić dalsze poczynania Franka, Brendy, Barry'ego i Sammy'ego podczas misji budowania własnego społeczeństwa: Foodtopii.

Korporacja jak zawsze nie oszczędzała, dlatego w projekt zaangażowano znanych aktorów – Seth Rogen, Kristen Wiig, Michael Cera i David Krumholtz wcielili się w głównych bohaterów, ale podczas seansu usłyszymy także Edwarda Nortona, Willa Forte czy Sama Richardsona.

Już teraz możemy sprawdzić kilka pierwszych recenzji „Sausage Party: Żarciotopia” i animacja jest polecana przez 71% widzów. Warto przypomnieć, że pierwsza część serii zebrała sporo pochwał od dziennikarzy (82% poleceń), lecz widzowie nie byli aż tak entuzjastycznie nastawieni do projektu (50%).

„Sausage Party: Żarciotopia” jest już dostępne na Amazonie Prime Video – serial składa się z 8 odcinków.

Źródło: Amazon

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper