Ostatnia szansa na grę za darmo. Nadciąga kolejna interesująca produkcja w promocji

Gry
4592V
Epic Game
Iza Łęcka | 11.07, 10:32

Technologiczny gigant zachęca do oferty swojej cyfrowej platformy. Entuzjaści darmowych produkcji mają kilka godzin, by pobrać jedną z propozycji.

Epic Games zdążyło już przyzwyczaić graczy do regularnego rozdawania gier za darmo. Również w tym tygodniu znana akcja w żaden sposób się nie zmienia, choć nie możemy już liczyć na tak głośne produkcje jak podczas Wielkiej Wiosennej Wyprzedaży.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, to warto pamiętać o dostępnym za darmo na Epic Games Store The Falconeer. Połączenie gry lotniczej oraz RPG-a, w którym gracz wciela się w wojownika na ogromnym ptaku, jest już dostępne na rynku od kilku lat, jednak firma pragnie przypomnieć o tytule.

W czasie premiery projekt autorstwa Tomasa Sala nie został aż tak entuzjastycznie przyjęty i uzyskał średnią ocen wynoszącą 69%.

Jednocześnie od godziny 17:00 na Epic Games Store zostanie udostępnione Floppy Knights, które już od pierwszych chwil urzeka całkiem przyjemnym dla oka stylem graficznym. Studio  Rose City Games oferuje humorystyczną grę, będącą połączeniem strategii, produkcji taktycznej oraz elementów karcianki. Jako Phoebe będziemy musieli mierzyć się w różnymi potworami – w tym zadaniu pomoże jednak bioniczne ramię nazwane Carlton.

Gry za darmo na Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper