Trzy ekscytujące tytuły zmierzają na PlayStation VR2! Wielki powrót do postapokaliptycznego świata

Gry
5294V
PlayStation VR 2
Łukasz Musialik | 10.07, 15:28

Sony podnosi atmosferę i zapowiada nową listę gier zmierzających na PlayStation VR2. Każda z nich wygląda dobrze, ale wyjątkowo interesujący wydaje się być jeden tytuł — Metro Awakening.

Od intensywnej akcji w neonowym świecie wieloosobowej strzelanki, przez mroczne korytarze postapokaliptycznego metra, aż po podróże w czasie i przestrzeni - nadchodzące gry mają potencjał, by zadowolić nawet najbardziej wymagających fanów wirtualnej rzeczywistości.

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

undefined

undefined

Metro Awakening przenosi kultową serię postapokaliptycznych horrorów do świata VR. Vertigo Games, we współpracy z autorem serii Dmitrijem Głuchowskim, tworzy osobny tytuł osadzony przed wydarzeniami z Metro 2033. Deweloperzy obiecują wciągającą, emocjonalną historię i pełne immersji interakcje, wykorzystujące unikalne funkcje kontrolerów PS VR2. Przedsprzedaż rusza we wrześniu, a premiera jeszcze w tym roku.

Wanderer: The Fragments of Fate to ambitna gra o podróżach w czasie. Mimo opóźnienia premiery (31 października 2024), twórcy prezentują bogactwo światów i postaci. Gracze wcielą się w różne role, podróżując od dżungli Majów przez wojenne Niemcy po powierzchnię Księżyca. Każda decyzja ma wpływ na bieg historii.

Frenzies to debiutująca dziś wieloosobowa strzelanka od twórców Synapse (nDreams). Gra oferuje dynamiczną akcję w neonowych arenach, łącząc nagradzaną mechanikę strzelania z szaloną atmosferą rozgrywki wieloosobowej.

Dodatkowo, od 7 sierpnia posiadacze PS VR2 zyskają dostęp do biblioteki gier VR na Steam dzięki adapterowi PC. To otworzy drzwi do tytułów takich jak Half-Life: Alyx czy Fallout 4 VR.

Źródło: playstation.com

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper