Xbox Game Pass zaskakuje! Hitowa strzelanka dołączy do biblioteki

Gry (plotka)
7161V
XGP / Xbox Game Pass
Łukasz Musialik | 10.07, 14:08

Według najnowszych informacji, Microsoft szykuje nie lada niespodziankę dla subskrybentów Xbox Game Pass. Jeszcze w tym miesiącu do usługi ma trafić głośny tytuł z popularnej serii strzelanek, wydany pod koniec 2023 roku. To pierwsza gra ze starszy gier tej franczyzy, która pojawi się w Game Passie po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft.

Mowa o Call of Duty: Modern Warfare 3. Choć gra zebrała mieszane recenzje, szczególnie za krótką kampanię dla jednego gracza, cieszy się popularnością wśród fanów serii. Jej dodanie do Game Passa może znacząco zwiększyć bazę graczy i tchnąć nowe życie w rozgrywki wieloosobowe.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ogłoszenie może nastąpić już dziś, co zbiegłoby się z niedawną podwyżką cen Xbox Game Pass. W niektórych regionach wzrost sięgnął nawet 25%, co wywołało dyskusje wśród graczy o opłacalności usługi.

Według źródeł, premiera w Game Passie planowana jest na drugą połowę miesiąca. Co więcej, pojawiają się doniesienia o dodaniu kolejnych klasyków Activision, w tym trylogii Crash Bandicoot N.Sane.

Warto zaznaczyć, że Microsoft konsekwentnie realizuje strategię wzbogacania oferty Game Pass o tytuły przejętych studiów. Dodanie tak głośnej produkcji może być próbą złagodzenia reakcji na podwyżkę cen i podniesienia wartości usługi.

Źródło: insider-gaming.com

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper