Gra z PS3 i X360 wkrótce powróci. Shadows of the Damned zostało ocenione

Gry
569V
Shadows of the Damned Hella Remastered
Mateusz Kucharski | 10.07, 14:34

Zbliżamy się do powrotu kolejnej gry sprzed lat. Shadows of the Damned Hella Remastered jest coraz bliżej premiery. Gra została oceniona przez ESRB.

Wiele gier otrzymuje obecnie remastery i remaki, dzięki czemu nowi gracze mogą zapoznać się z tytułami, które umknęły im w przeszłości. Jedną z takich produkcji jest Shadows of the Damned. Odświeżenie w postaci edycji Hella Remastered nadchodzi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Shadows of the Damned to trzecioosobowa gra akcji, w której głównym bohaterem jest Garcia Hotspur. Protagonista musi zmierzyć się z całą masą przeróżnych potworów i demonów, które porwały jego ukochaną. Gra oferuje dostęp do kilku broni, a my możemy zadbać o rozwój naszej postaci, dzięki czemu eliminacja przeciwników będzie jeszcze przyjemniejsza.

Oryginalna gra zadebiutowała w 2011 roku i trafiła wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksa 360. Za tytuł odpowiedzialny jest m.in. Shinji Mikami, twórca legendarnej serii Resident Evil. Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery wersji Hella Remastered, lecz zapowiadano, że gra pojawi się jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że faktycznie tak się stanie, ponieważ ESRB oceniło grę, więc niebawem powinniśmy otrzymać oficjalną informację.

Jest to przygodowa gra akcji, w której gracze wcielają się w rolę łowcy demonów z misją zabicia cesarza podziemnego świata. Gracze wchodzą w interakcje z postaciami, rozwiązują zagadki i walczą z demonicznymi wrogami. Gracze używają pistoletów, strzelb, karabinów maszynowych i pochodni do atakowania i zabijania wrogów. Strzelanie do wrogów skutkuje rozpryskami krwi lub rozczłonkowaniem. [...]

Gra trafi na wszystkie platformy: PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X|S, PC oraz Nintendo Switch

Źródło: ESRB

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper