Wiedźmin 3: Dziki Gon rozwija skrzydła dzięki modderom. Nowe zadania, nowe grywalne postacie czekają na graczy

Gry
2804V
witcher 3
Grzegorz Cyga | 09.07, 19:15

Od teraz gracze mają nowy powód, by wrócić do Wiedźmina 3. Od teraz gracze nie muszą już wcielać się w Geralta z Rivii i dzięki temu otrzymają nowe zadania do wykonania.

Jakiś czas temu CD Projekt RED oddało w ręce fanów Redkit, czyli narzędzie pozwalające graczom nie tylko przerabiać dobrze znaną produkcję, ale i tworzyć w niej nową zawartość. Dzięki temu już kilka dni po premierze można było odwiedzić znaną z pierwszego Wiedźmina lokację

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz w serwisie NexusMods pojawił się mod, który powinien zainteresować wszystkich graczy, którzy szukają kolejnych sposobów na grę lub nowych przygód.

Custom Player Characters to jak nazwa wskazuje mod, który pozwala na rozgrywkę inną postacią niż Geralt z Rivii. Fani mogą stworzyć zupełnie nową postać wiedźmińską lub wcielić się już w obecnych w grze bohaterów jak Yennefer. Jest to możliwe, ponieważ modyfikacja wprowadza nową klasę czarodziei z nowym systemem walki i własną linią zadań. Co ciekawe, twórcy zadbali też o to, aby stworzona przez nas wiedźminka miała linie dialogowe w każdym dostępnym języku, który otrzymał pełną lokalizację. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper