Life is Strange: Double Exposure — nowy zwiastun ujawnia szczegóły o Safi, mocach Max i mechanice gry

Gry
913V
Life is Strange
Łukasz Musialik | 09.07, 16:51

Deck Nine Games zaprezentowało nowy zwiastun „Life is Strange: Double Exposure”, skupiający się na postaci Safi, kluczowej dla fabuły najnowszej odsłony serii. Trailer rzuca światło na relację między nią a główną bohaterką, Max Caufield, oraz na tragiczne wydarzenia, które napędzają akcję gry.

Safiya Llewellyn-Fayyad, znana jako Safi, to początkująca poetka i córka dziekana Uniwersytetu w Caledon. Jako najbliższa przyjaciółka Max, odgrywa kluczową rolę w wyciąganiu go z emocjonalnej „skorupy”. Jednak jej tragiczna śmierć staje się katalizatorem dla całej fabuły.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zwiastun ujawnia również nowe informacje o mocach Max. Próbując uratować Safi, Max przypadkowo tworzy alternatywną linię czasową. W rezultacie zyskuje zdolność przemieszczania się między dwiema rzeczywistościami — jedną, w której Safi żyje, ale jest w niebezpieczeństwie, i drugą, w której zginęła.

Ta nowa mechanika gry pozwoli graczom na zbieranie wskazówek w obu rzeczywistościach, co ma kluczowe znaczenie, aby zapobiec tragedii. Ostateczny rezultat będzie zależeć od decyzji podejmowanych przez graczy w trakcie rozgrywki.

„Life is Strange: Double Exposure” ma zadebiutować 29 października. Deweloperzy zapewniają, że gra będzie powiązana z wydarzeniami i decyzjami podjętymi przez graczy w pierwszej części serii, co z pewnością ucieszy fanów franczyzy.

Źródło: Deck Nine Games

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper