PS Plus za darmo. Sony wysyła zaskakujące wiadomości do graczy

Gry
17300V
PS Plus nowość
Iza Łęcka | 09.07, 11:54

Sony nie zapomina o swoim abonamencie i zachęca kolejnych użytkowników do poznania zalet PS Plus Premium. Japończycy przesyłają upominki do graczy.

Od zeszłego tygodnia subskrybenci PS Plus mogą już sprawdzać lipcową ofertę, w której znalazły się takie produkcje jak Among Us, Borderlands 3 oraz NHL 24. Choć wybór produkcji wywołał spore wzburzenie wśród części społeczności PlayStation Plus, pamiętajmy, że w najbliższym czasie powinna również zostać ogłoszona lista tytułów zaplanowanych dla graczy korzystających z PS Plus Premium oraz Extra.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony przygotowało jeszcze jedną niespodziankę.

PS Plus Premium trafia za darmo do wybranych graczy. Jak informują użytkownicy forum Reddit, japoński gigant branży losowo przesyła do swojej społeczności wiadomości o przyznanej darmowej 14-dniowej subskrypcji PS Plus Premium. Tym razem prezenty są przekazywane za pośrednictwem powiadomień na konsoli, dlatego warto sprawdzić swoje skrzynki.

Po raz kolejny jest to najprawdopodobniej całkowicie wyrywkowa akcja producenta PlayStation. Na pozytywne adnotacje na konsolach jednak mogą najpewniej liczyć gracze, których subskrypcje niedawno wygasły – tak przynajmniej wskazuje kilka wypowiedzi użytkowników forum.

Sony od dawna mocno promuje droższe warianty PS Plus, a tego typu inicjatywy przynoszą efekty. Jak wskazują ostatnie raporty Japończyków, w porównaniu ze startem nowej usługi rośnie liczba subskrybentów abonamentu Extra praz Premium.

undefined

Źródło: PlayStation Lifestyle

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper