Eddie Murphy zdradza nowe szczegóły o „Shreku 5” i solowym filmie o Osiołku

Filmy/seriale
3001V
Eddie Murphy / Osiołek
Łukasz Musialik | 24.06, 20:05

Fani serii Shreka mogą się cieszyć! Eddie Murphy potwierdził, że nie tylko pracuje nad nowym filmem z tej serii, ale również nad solowym filmem o Osiołku. 

W wywiadzie ze Steve'em Weintraubem z Collider, Murphy ujawnił kilka ekscytujących wiadomości, które z pewnością ucieszą miłośników tego kultowego animowanego świata.

Dalsza część tekstu pod wideo

Murphy, który od lat podkłada głos sympatycznemu i zabawnemu Osiołkowi, potwierdził, że prace nad Shrek 5 wciąż trwają. „Zaczęliśmy robić Shreka 4 [lub Shreka 5, zależy jak liczyć Forever] kilka miesięcy temu. Nagrałem już pierwszy akt i planujemy skończyć produkcję jeszcze w tym roku. Shrek ma wyjść w 2025 roku” – wyjawił aktor. To oznacza, że już niedługo zobaczymy kolejne przygody Shreka, Osiołka i reszty zgrai.

Jeszcze bardziej ekscytującą informacją jest fakt, że Osiołek otrzyma swój własny film. Murphy powiedział: „Osioł będzie miał swój własny film. Zrobimy Shreka, a potem Osła. To są plany na przyszłość”. Oznacza to, że fani tej uwielbianej postaci mogą spodziewać się nowych, zabawnych i emocjonalnych historii skupionych wyłącznie na Osiołku.

Weintraub poruszył temat ostatnich sukcesów filmów animowanych, takich jak Kung Fu Panda 4 i Kot w butach: Ostatnie życzenie, które na nowo wzbudziły zainteresowanie serią Shrek. Te filmy osiągnęły imponujące wyniki finansowe i zostały dobrze przyjęte przez krytyków, co tylko potwierdza, że animacje nadal mają ogromny potencjał na rynku filmowym.

Samodzielny film o Osiołku obiecuje odkrywać nowe wymiary tej postaci, oferując świeże komediowe i emocjonalne doświadczenia. Z datą premiery Shrek 5 wstępnie ustaloną na 2025 rok, rozpoczyna się odliczanie do następnej przygody, która z pewnością przyniesie więcej śmiechu i… więcej Osiołka.

Źródło: collider.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper