Wyciekły nowe informacje o słuchawkach Samsung Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro. Szykują się spore zmiany

Technologie
3123V
Galaxy Buds3 and 3 Pro
Maciej Zabłocki | 24.06, 18:33

Do sieci właśnie przedostały się nowe przecieki dotyczące nadchodzących słuchawek Samsung Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro. Podobno firma wyposaży oba modele w kilka ulepszeń w stosunku do starszej generacji, ale pójdzie za tym znaczny wzrost ceny. 

Informacje, które przedostały się do sieci, to wynik błędu Samsunga, ponieważ zapowiedź nowych sprzętów znalazła się w aplikacji "Samsung Members". Przypomnę, że najnowsze słuchawki, podobnie jak nowe zegarki Galaxy Watch7, zostaną oficjalnie ujawnione podczas wydarzenia Galaxy Unpacked zaplanowanego na 10 lipca. Zgodnie z oczekiwaniami, Samsung zamierza wykorzystać rozwiązania Galaxy AI przy projektowaniu Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak spojrzycie na poniższe materiały marketingowe, które wyciekły, przeczytacie slogan: „gdzie dźwięk spotyka się ze sztuczną inteligencją”. Wiemy też, że najnowsze słuchawki będą zawierać nowe rozwiązania konstrukcyjne (w tym przezroczyste fragmenty obudowy etui), obsługę adaptacyjnego korektora dźwięku, usprawnioną baterię i znacznie lepsze jakościowo mikrofony. Z ustaleń portalu "YTECHB" wynika, że ​​te ulepszenia mogą skutkować znacznym wzrostem ceny detalicznej podstawowego modelu, nawet sięgając pułapu 300 EUR. W przeliczeniu na złotówki byłoby to aż 1299 zł. 

Samsung Galaxy Buds3 i Buds3 Pro - wyciek

Źródło: NotebookCheck

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper