MSI prezentuje monitor MPG 274URF QD. Nowy ekran z matrycą 4K Rapid IPS dla graczy

Technologie
329V
MSI MAG 274URF QD
Maciej Zabłocki | 24.06, 16:25

MSI zaprezentowało właśnie nowy monitor przeznaczony dla graczy. Charakteryzuje się wysoką rozdzielczością matrycy, szybkim odświeżaniem i bardzo niskimi opóźnieniami.

MSI MAG 274URF QD wyposażony jest w panel ze 160 Hz częstotliwością odświeżania i czasem reakcji wynoszącym zaledwie 0,5 ms (GtG, min.). Za odpowiednią ostrość i jakość odpowiada wysoka rozdzielczość UHD (3840×2160 pikseli) i technologia Adaptive-Sync. MSI MPG 274URF QD gwarantuje dzięki temu nie tylko przewagę nad rywalami - jak to ujmuje producent, ale i niezwykle ostry i płynny obraz bez przycięć. 

Dalsza część tekstu pod wideo

MSI MPG 274URF QD otrzymał panel Rapid IPS o bardzo niskim czasie reakcji plamki, co przekłada się na redukcję rozmycia obrazu w ruchu. Ostry obraz w trakcie dynamicznych akcji pozwala szybciej podejmować decyzje i zapewnia większą precyzję nie tylko w shooterach, ale również bijatykach, grach sportowych czy wyścigach. MSI MPG 274URF QD wykorzystuje również technologię FreeSync Premium, która odpowiada za zapobieganie tzw. rozrywaniu ekranu, jak również niwelację przycięć.

MSI MPG 274URF QD

MSI MPG 274URF QD wykorzystuje technologię Quantum Dot, czyli szeroki gamut kolorów, dostarczając ponad 1 miliard barw. Nie zabrakło też certyfikatu VESA DisplayHDR 400, który poświadcza o obsłudze technologii HDR, czyli szerokiego zakresu tonalnego. Monitor trafi do sklepów sieci x-kom w cenie 2299 zł

MSI MPG

Źródło: MSI

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper