Epic Games oficjalnie potwierdza powrót kultowej postaci z filmów. Podano też datę

Gry
1514V
Fortnite_zdjecie 1
Łukasz Musialik | 24.06, 17:20

Epic Games potwierdziło, że Fortnite Battle Royale wkrótce powita postacie z Piratów z Karaibów, w tym słynnego Jacka Sparrowa. Crossover rozpocznie się 19 lipca, po tym jak Epic Games zostało właściwie  zmuszone do ujawnienia daty z powodu błędu w sklepie.

Wszystko zaczęło się w weekend, kiedy znani leakerzy, tacy jak Hypex, opublikowali szczegóły i zdjęcia dotyczące współpracy. Wyciek obejmował kostiumy postaci, takich jak Jack Sparrow, Davy Jones, Elizabeth Swann oraz różne przedmioty kosmetyczne, w tym emotki, ekrany ładowania i inne przedmioty w grze.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jednak prawdziwe potwierdzenie wydarzenia nastąpiło, gdy Epic Games przypadkowo wprowadziło do sprzedaży przepustkę „Cursed Sails”. Gracze, którzy ją kupili, natychmiast odblokowywali skórkę Jacka Sparrowa i mieli wgląd w całą zawartość przepustki, co spowodowało całe to zamieszanie.

Ze względu na tę wczesną sprzedaż, strona wsparcia Fortnite na X była zmuszona do opublikowania posta, w którym sprecyzowano, że każdy, kto przez pomyłkę kupił przepustkę „Cursed Sails”, nie będzie mógł uzyskać dostępu do całej zawartości przed 19 lipca, co pośrednio potwierdziło datę rozpoczęcia wydarzenia.

Fani Fortnite mogą oczekiwać, że crossover z Piratami z Karaibów przyniesie wiele emocji i nowej zawartości. Biorąc pod uwagę popularność zarówno gry, jak i filmów, współpraca ta może przyciągnąć jeszcze większą liczbę graczy do Fortnite.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Fortnite.

Źródło: comicbook.com

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper