SkyShowtime z nowością na dobry początek wakacji. Emocjonujący serial dostępny w całości

Filmy/seriale
9908V
SkyShowtime
Iza Łęcka | 24.06, 10:25

Platforma rozpoczyna wakacje od udostępnienia 7 odcinków obiecującego serialu. Poznajcie najnowszą propozycję SkyShowtime.

SkyShowtime jest jednym z serwisów streamingowych dostępnych w Polsce, który od pewnego czasu coraz mocniej stawia na widzów z naszego kraju. W minionych tygodniach wspominaliśmy o interesujących premierach zmierzających do usługi – nie zapominajmy także o intensywnej, wakacyjnej ofercie. Już pod koniec czerwca na platformie sprawdzimy kolejną nową opowieść.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Helgoland 513”, bo o tym serialu właśnie mowa, jest historią utrzymaną w klimacie postapokaliptycznym. Kiedy epidemia niebezpiecznego wirusa prowadzi do światowej zagłady, tylko jedna niemiecka wyspa znajdująca się na pełnym morzu staje się schronieniem dla ludzi. Szybko jednak okazuje się, że bohaterowie nie powinni liczyć na spokojne życie w odbudowującym się społeczeństwie.

Na wyspie zaczyna bowiem panować totalitaryzm, którego jedną z zasad jest z góry ustalona liczba mieszkańców. Nieoczekiwane narodziny dziecka sprawiają, że liderzy stają przed trudną decyzją, która przynosi znaczące konsekwencje i powoli prowadzi do odkrywania mrocznych sekretów z przeszłości.

Za reżyserię serialu dostępnego na SkyShowtime odpowiada Robert Schwentke („Zbuntowana”, „Kapitan”, „RED”), który wspólnie z Veronicą Priefer oraz Florianem Wentsch stworzył podstawy fabularne „„Helgoland 513”. Produkcja otrzymała 7 odcinków, które w całości możecie już sprawdzić na serwisie.

Źródło: Upflix

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper